-0.2 C
Śrem
czwartek, 28 stycznia, 2021
Strona główna Kultura Wybrano najlepszych pomocników Mikołaja
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -

Wybrano najlepszych pomocników Mikołaja

Konkurs fotograficzny „Pomocnicy św. Mikołaja” ogłoszony przez Śremski Ośrodek Kultury spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem. Znamy już jego laureatów.

Na konkurs wpłynęło 45 zdjęć. Fotografie prezentującej pomocników św. Mikołaja należało umieszczać w komentarzu pod postem konkursowym na facebooku organizatora. W dalszej części odbyło się głosowanie mające na celu wyłonienie nagrodzonych zdjęć. Osoba, która uzyskała największą ilość polubień zwyciężyła.

– Atmosfera panująca pomiędzy Wami była wyjątkowa. Widzieliśmy, że nawzajem komentujecie swoje zdjęcia. Potraktowaliście nasz konkurs jako wspaniałą przedświąteczną rozrywkę. O to właśnie nam chodziło !!! – czytamy na stronie ŚOK.

Pierwsze miejsce w konkursie zajęło zdjęcie Eweliny Kowalskiej

Pierwsze miejsce w konkursie zajęła Ewelina Kowalska. Na drugim miejscu znalazła się Barbara Kwaśniewska. Z kolei trzecie miejsce przypadło Natalii Dąbrowskiej, a czwarte Agnieszce Zadrożnej.

Śremski Ośrodek Kultury przyznał też kilka wyróżnień specjalnych. Otrzymali je: Rafał Dudziak, Ilona Klak, Aneta Sażalska, Klaudia Tama, Magdalena Dolata – Pastusiak, Katarzyna Lorek, Madzia Witkowska, Elwira Grytka, Małgorzata Kozak, Daria Binkowska, Madzia Finger, Weronika Poprawska i Anna Michalak.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Nagrody w konkursie ufundowali: Pączkownia, Sklep papierniczy Major, Pizzeria Tropicana, Księgarnia przy Rynku, Kwiaciarnia Górkiewicz – Woźniak, Jump Space, Hop do Wody.

Najczęściej czytane

Koronawirus w śremskiej podstawówce!

W Szkole Podstawowej nr 1 w Śremie u jednej z uczennic potwierdzono zakażenie COVID-19. Natychmiast po uzyskaniu tej informacji dyrekcja placówki powiadomiła rodziców uczniów...

Pożar w Wyrzece. Trwa akcja gaśnicza płonącego budynku mieszkalnego

Krótko przed godziną 10 straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze budynku w Wyrzece. Na miejscu jako piersi byli miejscowi ochotnicy z Wyrzeki, którzy ustalili,...

Ruszyły prace wokół ścieżki pieszo-rowerowej do Zbrudzewa

Kładka pieszo-rowerowa nad kanałem ulgi i ścieżka pieszo-rowerowa do Zbrudzewa oraz w kierunku Mechlina to inwestycja, na którą mieszkańcy czekają od kilku lat. W...