11.4 C
Śrem
niedziela, 16 maja, 2021
Strona główna Aktualności Śrem Kiermasz charytatywny dla Piotra
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -

Kiermasz charytatywny dla Piotra

Trwa kiermasz charytatywny dla Piotra Bajora. W budynku Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Śremie można znaleźć prawdziwe cudeńka.

W niedzielne południe wybraliśmy się na kiermasz charytatywny, który zorganizowała grupa przyjaciół Piotra Bajora. Spotkaliśmy tam między innymi Joannę, która na co dzień zachęca Was do licytacji na facebooku. Zamieniliśmy kilka słów z Basią, która zaproponowała nam przepyszne domowej roboty przetwory. Z kolei Grażyna nie pozwoliła nam wyjść z pustymi rękami. Zresztą nie da się przejść obok tych cudeniek obojętnie.

Każdy znajdzie coś dla siebie. Są książki dla dorosłych i dzieci, zabawki, biżuteria, smakołyki i, co najważniejsze, setki wspaniałych ozdób świątecznych. Każda złotówka zarobiona na kiermaszu trafi na konto Piotra Bajora.

Udało nam się również przekazać pozdrowienia dla Piotra. – Mąż wciąż jest słaby, chudnie i źle się czuje. Jednak nadal gorąco wierzymy, że uda nam się uzbierać fundusze na leczenie. Myślimy pozytywnie, bo inaczej to wszystko nie miałoby sensu… Dziękuję wszystkim za wsparcie. Jest ono dla nas bardzo ważne – mówi Ewa Bajor.

Kiermasz potrwa do godziny 18.00-19.00. Następnie o godzinie 18.00 odbędzie się koncert charytatywny na profilu Klubu Relax. Dla Piotra Bajora zagrają i zaśpiewają śremscy artyści: Marcin Mielcarek, Kasia Hoffa, Julia Bartkowiak-Wojciechowska, Jacek Golimowski, Krzysiek Przyjemski oraz Kinga Fiebich.

 

Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

A to ciekawe

Luzowanie obostrzeń. Wraca gastronomia w ogródkach czy zdjęcie maseczek

Gastronomia po ponad półrocznym zamknięciu zaczynie się otwierać w sobotę. Na pełne otwarcie lokali musimy poczekać do 28 maja, ale już od jutra będzie...

Zawsze uśmiechnięty i pełen wigoru. Damian Wesołowski nowym dzielnicowym KPP Śrem

Sierżant sztabowy Damian Wesołowski w służbie Policji jest od 2006 roku. Od samego początku zawodowo związany jest ze Śremie. Najpierw służył w konwojówce, a...

Mieszkańcy Niesłabina nie chcą mieszkać obok żwirowni

Wracamy do tematu opisywanego na łamach „Tygodnia”. W artykule zatytułowanym „Czy w Niesłabinie powstanie żwirownia?” poruszaliśmy kwestię działań inwestora na jednej z działek w...