4.9 C
Śrem
poniedziałek, 28 listopada, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaAktualnościŚremNiecodzienny koncert dla pacjentów szpitala

Niecodzienny koncert dla pacjentów szpitala

Orkiestra z Towarzystwa Muzycznego im. Mariana Zielińskiego w Śremie w miniony wieczór wystąpiła w specjalnym minikoncercie dla pacjentów śremskiego szpitala. Inicjatywa to pomysł Małgorzaty Skubiszak.

W miniony piątek na jednym z parkingów śremskiego szpitala pojawili się muzycy z Towarzystwa Muzycznego im. Mariana Zielińskiego w Śremie. Orkiestra zawitała pod szpital ze specjalnym występem dla wszystkich pacjentów lecznicy, a w szczególności dla pacjentów covidowych.

Orkiestra zagrała kilkanaście kolęd dla przebywających w szpitalu, którzy z uwagi na obowiązujące ograniczenia nie mogą w tym roku spodziewać się odwiedzin kolędników. Zainteresowanie występem było wyraźnie widoczne w oknach szpitalnych sal, gdzie pacjenci zainteresowani hałasem dobiegającym z dołu, wyjrzeli do okien.

To nie koniec niespodzianek.

Małgorzata Skubiszak, która stoi za całym tym wydarzeniem, przygotowała również drobny słodki upominek, który został przekazany dla pacjentów z oddziały covidowego śremskiego szpitala.

W przedsięwzięcie zaangażowany był również Artur Strzelec.

Michał Czubak
Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

Materiał Partnera

Agencja marketingowa KT24.agency

0
Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...