-5.3 C
Śrem
wtorek, 19 stycznia, 2021
Strona główna Aktualności Śrem Półkolonie w Śremskim Sporcie
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -

Półkolonie w Śremskim Sporcie

Śremski Sport zaprasza dzieci do udziału w półkoloniach, które odbędą się w dwóch turach. Zajęcia skierowane są dla dzieci klas I-IV. Szczegóły poniżej.

– Na “Półkoloniach na sportowo” staramy się pokazać dzieciom jak największą ilość dyscyplin sportowych oraz zainteresować tematyką zdrowego stylu życia, który w dzisiejszych czasach jest dla nich szalenie istotny. Jesteśmy przekonani, że w naszej ofercie znajdą Państwo interesujące dla swoich pociech propozycje – zachęca Daniel Cicharski, prezes Śremskiego Sportu.

Program półkolonii stworzony został z myślą o dzieciach  klas  I – IV. – To oferta dla maluchów chcących osiągać przyjemność i zadowolenie z wysiłku fizycznego, lubiących bardzo różnorodnie i aktywnie spędzać czas.  Program półkolonii przeplata się z zajęciami sportowo-rekreacyjnymi, m.in.: dzieci będą codziennie uczestniczyć w nauce i doskonaleniu pływania na basenie – zapewnia Daniel Cicharski.

Uwzględniając aktualne przepisy na każdym turnusie będą utworzone dwie grupy po 12 osób. Pierwszy turnus potrwa od 4 do 8 stycznia. Kolejny odbędzie się w dniach 11-15 stycznia. Dzieci będą miały zapewnioną opiekę w godzinach od 9.00 do 15.00.

Rodzice muszą dzieciom zapewnić drugie śniadanie. Natomiast ciepły posiłek otrzyma każdy uczestnik. Koszt udziału w półkoloniach zależy od turnusu:

I turnus czterodniowy z wyżywieniem 300 zł

II turnus pięciodniowy z wyżywieniem 350 zł

 

Informacje i zapisy:

Biuro Organizacji Imprez

Śremski Sport sp. z o.o.

  1. Staszica 1a

63-100 Śrem

Tel:   612228683, lub  733780608

E-mail:     bok@sremskisport.pl

Półkolonie w Śremskim Sporcie

Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

Najczęściej czytane

Koronawirus w śremskiej podstawówce!

W Szkole Podstawowej nr 1 w Śremie u jednej z uczennic potwierdzono zakażenie COVID-19. Natychmiast po uzyskaniu tej informacji dyrekcja placówki powiadomiła rodziców uczniów...

Ruszyły prace wokół ścieżki pieszo-rowerowej do Zbrudzewa

Kładka pieszo-rowerowa nad kanałem ulgi i ścieżka pieszo-rowerowa do Zbrudzewa oraz w kierunku Mechlina to inwestycja, na którą mieszkańcy czekają od kilku lat. W...

Pożar w Wyrzece. Trwa akcja gaśnicza płonącego budynku mieszkalnego

Krótko przed godziną 10 straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze budynku w Wyrzece. Na miejscu jako piersi byli miejscowi ochotnicy z Wyrzeki, którzy ustalili,...