0.1 C
Śrem
poniedziałek, 6 grudnia, 2021
Strona główna Aktualności Śrem Półkolonie w Śremskim Sporcie
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -

Półkolonie w Śremskim Sporcie

Śremski Sport zaprasza dzieci do udziału w półkoloniach, które odbędą się w dwóch turach. Zajęcia skierowane są dla dzieci klas I-IV. Szczegóły poniżej.

– Na “Półkoloniach na sportowo” staramy się pokazać dzieciom jak największą ilość dyscyplin sportowych oraz zainteresować tematyką zdrowego stylu życia, który w dzisiejszych czasach jest dla nich szalenie istotny. Jesteśmy przekonani, że w naszej ofercie znajdą Państwo interesujące dla swoich pociech propozycje – zachęca Daniel Cicharski, prezes Śremskiego Sportu.

Program półkolonii stworzony został z myślą o dzieciach  klas  I – IV. – To oferta dla maluchów chcących osiągać przyjemność i zadowolenie z wysiłku fizycznego, lubiących bardzo różnorodnie i aktywnie spędzać czas.  Program półkolonii przeplata się z zajęciami sportowo-rekreacyjnymi, m.in.: dzieci będą codziennie uczestniczyć w nauce i doskonaleniu pływania na basenie – zapewnia Daniel Cicharski.

Uwzględniając aktualne przepisy na każdym turnusie będą utworzone dwie grupy po 12 osób. Pierwszy turnus potrwa od 4 do 8 stycznia. Kolejny odbędzie się w dniach 11-15 stycznia. Dzieci będą miały zapewnioną opiekę w godzinach od 9.00 do 15.00.

Rodzice muszą dzieciom zapewnić drugie śniadanie. Natomiast ciepły posiłek otrzyma każdy uczestnik. Koszt udziału w półkoloniach zależy od turnusu:

I turnus czterodniowy z wyżywieniem 300 zł

II turnus pięciodniowy z wyżywieniem 350 zł

 

Informacje i zapisy:

Biuro Organizacji Imprez

Śremski Sport sp. z o.o.

  1. Staszica 1a

63-100 Śrem

Tel:   612228683, lub  733780608

E-mail:     bok@sremskisport.pl

Półkolonie w Śremskim Sporcie

Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

A to ciekawe

IV Kiermasz Bożonarodzeniowy w Brodnicy już za nami

5 grudnia w Brodnicy, przed Urzędem Gminy w Brodnicy odbył się Kiermasz Bożonarodzeniowy. To już czwarta edycja kiermaszu, który rok rocznie cieszy cię sporym...

IMGW ostrzega przed oblodzeniem

Alert pogodowy dla powiatu śremskiego wydany został dzisiejszego dnia. W nim IMGW ostrzega przed oblodzeniem, które mogą wystąpić na drogach oraz chodnikach. Komunikat pogodowy...

CERT ostrzega. Uważajcie na oszustów grasujących w sieci

Wielu z nas zamieniło tradycyjne zakupy przedświąteczne na zakupy w sieci. Wiedzą o tym także przestępcy, którzy próbują wykorzystać tę sytuację i oszukać niczego...