24.1 C
Śrem
niedziela, 20 czerwca, 2021
Strona główna Aktualności Na sygnale Karambol z udziałem dostawczaka śremskiej firmy. Jedna osoba walczy o życie
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -

Karambol z udziałem dostawczaka śremskiej firmy. Jedna osoba walczy o życie

Wczoraj w godzinach popołudniowych pod Jarocinem doszło do karambolu z udziałem trzech aut. Dwie osoby trafiły do szpitala, w tym jedna w stanie ciężkim.

21 listopada na krajowej „jedenastce” w miejscowości Wyszki (pow. jarociński) zderzyły się trzy pojazdy w tym jeden na śremskich tablicach rejestracyjnych. Najpoważniej ranna została kobieta z opla, w którą czołowo uderzyło dostawcze renault, za kierownicą którego znajdowała się 34-letnia mieszkanka powiatu jarocińskiego.

Wyszki wypadek

Jak podaje serwis Jarocin112, cytując st. asp. Agnieszkę Zaworską z jarocińskiej policji:

Kierująca autem dostawczym marki renault traffic, jadąc od strony Pleszewa zjechała na przeciwległy pas jezdni i zderzyła się czołowo z oplem astra w wyniki czego opel wpadł do rowu, a samochód dostawczy uderzył w jadącego za astrą, forda mondeo.

Również do szpitala trafiła sprawczyni zderzenia, czyli kierująca renault należącym do jednej ze śremskich firm. Kobieta nie doznała jednak tak poważnych obrażeń, jak kierująca oplem, która był zakleszczona w pojeździe oraz pozostawała nieprzytomna.

Żeby poszkodowaną z opla uwolnić z wraku i przekazać załodze karetki pogotowia, strażacy musieli używać narzędzi hydraulicznych.

Łącznie w pojazdach biorących udział w wypadku znajdowały się cztery osoby. Dwóm z nich nie stało się nic poważnego i nie wymagały leczenia szpitalnego.

Jarocińska policja wyjaśnia dokładne okoliczności wczorajszego wypadku.

Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

A to ciekawe

Śremskie Wodociągi ograniczają ciśnienie wody. Wszystko przez wysokie temperatury

Wysokie temperatury, jakie od kilku dni utrzymują się, sprawiły, że zwiększyło się zapotrzebowanie na wodę. W niektórych gminach zdecydowano się na wprowadzenie ograniczeń, by...

Eko lekcja w Pyszącej

Upalne sobotnie przedpołudnie dzieci z Pyszącej spędziły bardzo aktywnie. Dzięki zaangażowaniu członków stowarzyszenia „Pysząca - Razem i dla Wszystkich” udało się zorganizować dla najmłodszych...

Upalne „Męskie Muzykowanie” w Konwikcie

Witając zebranych w imieniu organizatorów koncertu - Burmistrza Śremu i śremskiego OPS, Joanna Szymoniak już na wstępie zaznaczyła, że jest to koncert niezwykły, bo...