-1.3 C
Śrem
czwartek, 3 grudnia, 2020
Strona główna Aktualności Na sygnale Karambol z udziałem dostawczaka śremskiej firmy. Jedna osoba walczy o życie
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -

Karambol z udziałem dostawczaka śremskiej firmy. Jedna osoba walczy o życie

Wczoraj w godzinach popołudniowych pod Jarocinem doszło do karambolu z udziałem trzech aut. Dwie osoby trafiły do szpitala, w tym jedna w stanie ciężkim.

21 listopada na krajowej „jedenastce” w miejscowości Wyszki (pow. jarociński) zderzyły się trzy pojazdy w tym jeden na śremskich tablicach rejestracyjnych. Najpoważniej ranna została kobieta z opla, w którą czołowo uderzyło dostawcze renault, za kierownicą którego znajdowała się 34-letnia mieszkanka powiatu jarocińskiego.

Wyszki wypadek

Jak podaje serwis Jarocin112, cytując st. asp. Agnieszkę Zaworską z jarocińskiej policji:

Kierująca autem dostawczym marki renault traffic, jadąc od strony Pleszewa zjechała na przeciwległy pas jezdni i zderzyła się czołowo z oplem astra w wyniki czego opel wpadł do rowu, a samochód dostawczy uderzył w jadącego za astrą, forda mondeo.

Również do szpitala trafiła sprawczyni zderzenia, czyli kierująca renault należącym do jednej ze śremskich firm. Kobieta nie doznała jednak tak poważnych obrażeń, jak kierująca oplem, która był zakleszczona w pojeździe oraz pozostawała nieprzytomna.

Żeby poszkodowaną z opla uwolnić z wraku i przekazać załodze karetki pogotowia, strażacy musieli używać narzędzi hydraulicznych.

Łącznie w pojazdach biorących udział w wypadku znajdowały się cztery osoby. Dwóm z nich nie stało się nic poważnego i nie wymagały leczenia szpitalnego.

Jarocińska policja wyjaśnia dokładne okoliczności wczorajszego wypadku.

Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

Najczęściej czytane

Koronawirus w śremskiej podstawówce!

W Szkole Podstawowej nr 1 w Śremie u jednej z uczennic potwierdzono zakażenie COVID-19. Natychmiast po uzyskaniu tej informacji dyrekcja placówki powiadomiła rodziców uczniów...

Ruszyły prace wokół ścieżki pieszo-rowerowej do Zbrudzewa

Kładka pieszo-rowerowa nad kanałem ulgi i ścieżka pieszo-rowerowa do Zbrudzewa oraz w kierunku Mechlina to inwestycja, na którą mieszkańcy czekają od kilku lat. W...

5 powodów, dla których warto zdecydować się na rolety zewnętrzne

Termoizolacja i designerski wygląd, to tylko dwie z podstawowych zalet posiadania rolet. Można powiedzieć, że rolety zewnętrzne, to współczesna, ulepszona wersja okiennic. Niegdyś ludzie montowali...