2.1 C
Śrem
czwartek, 27 stycznia, 2022
Strona główna Sport Jutro hit jesieni: Kłos kontra Warta
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -

Jutro hit jesieni: Kłos kontra Warta

Jutro o godzinie 13.00 na boisku w Zaniemyślu dojdzie do pojedynku Kłosa z Wartą Śrem. Będzie to hit rundy jesiennej klasy okręgowej.

Oba zespoły nadają ton tegorocznym rozgrywkom i wyrosły na faworytów do awansu do V ligi. W Śremie nikt zresztą tych aspiracji nie ukrywa. Warta chciałaby w przyszłym roku świętować sukces z okazji 100-lecia klubu.  W Zaniemyślu takiego „ciśnienia” nie ma. W tabeli długo jednak prowadził Kłos. Podopieczni Grzegorza Burchackiego przegrali dopiero w 12 kolejce z Heliosem, a Warta wciąż jako jedyna pozostaje niepokonana. Śremianie w 14 kolejkach zgromadzili 38 punktów i są na czele. Z kolei Kłos rozegrał 13 spotkań i ma na koncie 32 punkty.

Oba zespoły dzieli niby sześć punktów, ale stawką jutrzejszego meczu będzie mistrzostwo jesieni, bowiem jedni i drudzy mają jeszcze do rozegrania mecze zaległe. Kłos dwa z Phytopharmem i Sokołem Chwałkowo, a Warta derby z Pogonią Książ.

Trenerzy wystawią zapewne najmocniejsze składy. Trener Sciak może już wystawić w wyjściowej jedenastce Patryka Słomczyńskiego, a trener Burchacki być może będzie mógł skorzystać już z Szymona Grzelaka.

Początek meczu o godzinie 13.00 w Zaniemyślu. Spotkanie odbędzie się bez udziały publiczności, ale Warta Śrem planuje relację na żywo z tego spotkania na nowym kanale WartaTv.

A to ciekawe

WOŚP 2022. Możesz zdobyć rower Lewandowskiego

30. finał WOŚP tuż tuż. W niedzielę, 30 stycznia wielkie granie. Krówka Mała już dziś prezentuje pierwsze gadżety, które trafiają na licytacje. A wśród...

Chciała uniknąć zderzenia, dachowała

Zdarzenie miało miejsce około godziny 9.20. Na prostym odcinku drogi dachowała toyota yaris. Kobieta, która podróżowała samochodem wyszła z niego o własnych siłach. Wezwano...

Nawrot zostaje. Grupie radnych nie udało się odwołać przewodniczącego

Czworo radnych (Janina Pawełczyk, Jarosław Kaczmarek, Krystian Mejza i Andrzej Michałowski) chciało odwołania Romualda Nawrota z funkcji przewodniczącego rady w Dolsku. Zdaniem tej czwórki przewodniczący...