15.1 C
Śrem
czwartek, 21 października, 2021
Strona główna Aktualności Na sygnale Zderzenie trzech aut. Trzy osoby w szpitalu
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -

Zderzenie trzech aut. Trzy osoby w szpitalu

Wczoraj w godzinach wieczornych na trasie wojewódzkiej 432 Śrem – Nochowo doszło do wypadku z udziałem trzech samochodów osobowych. W wyniku zderzenia pojazdów trzy osoby zostały poszkodowane. Jeden z kierowców był zakleszczony we wraku.

20 października przed godziną 20.30 na trasie 432 tuż przy myjni samochodowej znajdującej się w pobliżu skrzyżowania z ul. F. Nowowiejskiego doszło do zderzenia, w tym jednego czołowego, trzech aut. Sprawca całego zamieszania, kierowca kii rio był uwięziony we wraku samochodu. Potrzebna była pomoc strażaków, żeby oswobodzić mężczyznę.

Ostatecznie się to udało i trafił on pod opiekę ZRM. Podobnie medycy zajęli się kolejnymi dwoma osobami, które podróżowały w pozostałych dwóch pojazdach. Jedna z kobiet, po udzieleniu jej pomocy na miejscu odmówiła hospitalizacji. Podobnie z pasażerem audi, który całkowicie odmówił pomocy medycznej.

Wg wstępnych ustaleń doszło do dwóch zdarzeń drogowych, jedno po drugim. W pierwszym kierujący kią najechał na tył audi po czym zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącą prawidłowo hondą.

Na czas działań ratowniczych oraz policyjnych oględzin miejsca wypadku droga była całkowicie zablokowana. Policja oraz straż miejska wyznaczyły objazdy dla kierowców jadących w kierunku jak i od strony Nochowa.

Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

A to ciekawe

Śrem pamięta o rozstrzelanych 20.10.1939r.

20 października 1939 roku odbyły się pierwsze masowe, publiczne egzekucje dokonane w ramach Operacji Tannenberg. Wówczas, na oczach innych mieszkańców, również dzieci, bestialsko zamordowanych...

Derby zasłużenie dla KSGB

Sobotnie spotkanie rozpoczęło się po myśli gospodarzy, którzy już w 8 minucie objęli prowadzenie po „samobóju” Stanisława Kiela, który interweniował na tyle pechowo, że...

Dlaczego warto pomyśleć zanim coś się zrobi?! – zaproszenie na wykład

W środę, 27 października warto zajrzeć do muzeum, na ten dzień bowiem zaplanowano wykład pod ciekawym tytułem „Dlaczego warto pomyśleć zanim coś się zrobi”....