24.1 C
Śrem
niedziela, 20 czerwca, 2021
Strona główna Aktualności Na sygnale Zderzenie trzech aut. Trzy osoby w szpitalu
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -

Zderzenie trzech aut. Trzy osoby w szpitalu

Wczoraj w godzinach wieczornych na trasie wojewódzkiej 432 Śrem – Nochowo doszło do wypadku z udziałem trzech samochodów osobowych. W wyniku zderzenia pojazdów trzy osoby zostały poszkodowane. Jeden z kierowców był zakleszczony we wraku.

20 października przed godziną 20.30 na trasie 432 tuż przy myjni samochodowej znajdującej się w pobliżu skrzyżowania z ul. F. Nowowiejskiego doszło do zderzenia, w tym jednego czołowego, trzech aut. Sprawca całego zamieszania, kierowca kii rio był uwięziony we wraku samochodu. Potrzebna była pomoc strażaków, żeby oswobodzić mężczyznę.

Ostatecznie się to udało i trafił on pod opiekę ZRM. Podobnie medycy zajęli się kolejnymi dwoma osobami, które podróżowały w pozostałych dwóch pojazdach. Jedna z kobiet, po udzieleniu jej pomocy na miejscu odmówiła hospitalizacji. Podobnie z pasażerem audi, który całkowicie odmówił pomocy medycznej.

Wg wstępnych ustaleń doszło do dwóch zdarzeń drogowych, jedno po drugim. W pierwszym kierujący kią najechał na tył audi po czym zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącą prawidłowo hondą.

Na czas działań ratowniczych oraz policyjnych oględzin miejsca wypadku droga była całkowicie zablokowana. Policja oraz straż miejska wyznaczyły objazdy dla kierowców jadących w kierunku jak i od strony Nochowa.

Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

A to ciekawe

Śremskie Wodociągi ograniczają ciśnienie wody. Wszystko przez wysokie temperatury

Wysokie temperatury, jakie od kilku dni utrzymują się, sprawiły, że zwiększyło się zapotrzebowanie na wodę. W niektórych gminach zdecydowano się na wprowadzenie ograniczeń, by...

Eko lekcja w Pyszącej

Upalne sobotnie przedpołudnie dzieci z Pyszącej spędziły bardzo aktywnie. Dzięki zaangażowaniu członków stowarzyszenia „Pysząca - Razem i dla Wszystkich” udało się zorganizować dla najmłodszych...

Upalne „Męskie Muzykowanie” w Konwikcie

Witając zebranych w imieniu organizatorów koncertu - Burmistrza Śremu i śremskiego OPS, Joanna Szymoniak już na wstępie zaznaczyła, że jest to koncert niezwykły, bo...