15.1 C
Śrem
czwartek, 21 października, 2021
Strona główna Aktualności Na sygnale Pijany i poszukiwany w rękach policji
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -

Pijany i poszukiwany w rękach policji

Ernest G., jadąc pod wpływem alkoholu uderzył vw caddy w bramę wjazdową oraz betonową ścianę, Jak się okazało, mężczyzna był także poszukiwany przez organy ścigania.

Śremska drogówka zatrzymała dziś kierującego vw caddy mężczyznę. Jak się okazało, był on pod wpływem alkoholu. Ponadto, po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że jest on poszukiwany.

Po godzinie 19 śremska policja została poinformowana, że na ul. Akacjowej w Śremie vw caddy uderzył w betonową ścianę oraz bramę wjazdową. Kierowca chciał zbiec z miejsca zdarzenia, lecz został zatrzymany.

Na miejscu pojawił się patrol drogówki, który podjął interwencję. Mężczyznę skuto w kajdanki. Był pod wpływem alkoholu. Został zabrany na komendę, gdzie na stacjonarnym alkomacie został poddany badaniu na zawartość alkoholu. Niestety wyniku nie znamy.

Jeszcze będąc w radiowozie mężczyzna, którym okazał się być Ernest G. bełkotliwą mową próbował wmówić policjantom, że wypił „tylko dwa piwa.”

Wewnątrz pojazdu, którym kierował Ernest G., policjanci znaleźli kilka pustych butelek po tzw. małpkach.

Ponadto okazało się, że zatrzymany jest także poszukiwany przez organy ścigania.

Ernest G. najbliższy czas spędzi w policyjnej izbie zatrzymań, gdzie po wytrzeźwieniu zostaną mu przedstawione zarzuty. Pojazd, którym się poruszał został zabezpieczony przez pomoc drogową.

Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

A to ciekawe

Śrem pamięta o rozstrzelanych 20.10.1939r.

20 października 1939 roku odbyły się pierwsze masowe, publiczne egzekucje dokonane w ramach Operacji Tannenberg. Wówczas, na oczach innych mieszkańców, również dzieci, bestialsko zamordowanych...

Derby zasłużenie dla KSGB

Sobotnie spotkanie rozpoczęło się po myśli gospodarzy, którzy już w 8 minucie objęli prowadzenie po „samobóju” Stanisława Kiela, który interweniował na tyle pechowo, że...

Dlaczego warto pomyśleć zanim coś się zrobi?! – zaproszenie na wykład

W środę, 27 października warto zajrzeć do muzeum, na ten dzień bowiem zaplanowano wykład pod ciekawym tytułem „Dlaczego warto pomyśleć zanim coś się zrobi”....