12.2 C
Śrem
niedziela, 16 maja, 2021
Strona główna Aktualności Na sygnale Pijany i poszukiwany w rękach policji
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -

Pijany i poszukiwany w rękach policji

Ernest G., jadąc pod wpływem alkoholu uderzył vw caddy w bramę wjazdową oraz betonową ścianę, Jak się okazało, mężczyzna był także poszukiwany przez organy ścigania.

Śremska drogówka zatrzymała dziś kierującego vw caddy mężczyznę. Jak się okazało, był on pod wpływem alkoholu. Ponadto, po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że jest on poszukiwany.

Po godzinie 19 śremska policja została poinformowana, że na ul. Akacjowej w Śremie vw caddy uderzył w betonową ścianę oraz bramę wjazdową. Kierowca chciał zbiec z miejsca zdarzenia, lecz został zatrzymany.

Na miejscu pojawił się patrol drogówki, który podjął interwencję. Mężczyznę skuto w kajdanki. Był pod wpływem alkoholu. Został zabrany na komendę, gdzie na stacjonarnym alkomacie został poddany badaniu na zawartość alkoholu. Niestety wyniku nie znamy.

Jeszcze będąc w radiowozie mężczyzna, którym okazał się być Ernest G. bełkotliwą mową próbował wmówić policjantom, że wypił „tylko dwa piwa.”

Wewnątrz pojazdu, którym kierował Ernest G., policjanci znaleźli kilka pustych butelek po tzw. małpkach.

Ponadto okazało się, że zatrzymany jest także poszukiwany przez organy ścigania.

Ernest G. najbliższy czas spędzi w policyjnej izbie zatrzymań, gdzie po wytrzeźwieniu zostaną mu przedstawione zarzuty. Pojazd, którym się poruszał został zabezpieczony przez pomoc drogową.

Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

A to ciekawe

Luzowanie obostrzeń. Wraca gastronomia w ogródkach czy zdjęcie maseczek

Gastronomia po ponad półrocznym zamknięciu zaczynie się otwierać w sobotę. Na pełne otwarcie lokali musimy poczekać do 28 maja, ale już od jutra będzie...

Zawsze uśmiechnięty i pełen wigoru. Damian Wesołowski nowym dzielnicowym KPP Śrem

Sierżant sztabowy Damian Wesołowski w służbie Policji jest od 2006 roku. Od samego początku zawodowo związany jest ze Śremie. Najpierw służył w konwojówce, a...

Mieszkańcy Niesłabina nie chcą mieszkać obok żwirowni

Wracamy do tematu opisywanego na łamach „Tygodnia”. W artykule zatytułowanym „Czy w Niesłabinie powstanie żwirownia?” poruszaliśmy kwestię działań inwestora na jednej z działek w...