24.7 C
Śrem
wtorek, 16 sierpnia, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
Strona głównaAktualnościZłodzieje luksusowego ferrari w rękach policji
- reklama -spot_img
- reklama -spot_img
- reklama -spot_imgspot_img
spot_img

Złodzieje luksusowego ferrari w rękach policji [FILM]

Policja rozbiła grupę osób, która stała za kradzieżą luksusowego zielonego ferrari, którym poruszał się znany śremski biznesmen. Trzy osoby zostały tymczasowo aresztowane. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W połowie sierpnia policjanci z Koszalina dokonali zatrzymania trójki osób, które mały związek z kradzieżą wartego ponad milion złotych pojazdu. Jednak dopiero teraz poinformowano o tym oficjalnie.

Funkcjonariusze równolegle na terenie województwa zachodniopomorskiego, pomorskiego i mazowieckiego zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 35 i 29 lat oraz 20-letnią kobietę. To mieszkańcy województwa mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego, wcześniej karani za dokonywanie przestępstw. Z uwagi na wcześniejsze ustalenia koszalińskich kryminalnych zatrzymanie jednego z mężczyzn realizowali policjanci Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Szczecinie. Cała trójka została aresztowana na trzy miesiące.

Jak podaje policja, skradzione ferrari, którego wartość to ponad milion złotych najprawdopodobniej opuściło teren kraju. Ustalono, że pojazd z Mielna, skąd został skradziony, odjechał w kierunku Trójmiasta a potem Warmii i Mazur. Finalnie, z zapisów kamer wynika, że skradzione Ferrari opuściło Polskę.

Śledczy udostępnili także nagranie z kamery monitoringu ośrodka, z którego samochód został skradziony.

Michał Czubak
Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

A to ciekawe