3.8 C
Śrem
wtorek, 30 listopada, 2021
Strona główna Materiał partnera Odpoczynek nad jeziorem, czyli sposób na świetny urlop w hotelu
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -

Odpoczynek nad jeziorem, czyli sposób na świetny urlop w hotelu

Z wielu kierunków, jakie możemy obrać na nasz wyjazd, to właśnie wakacje nad jeziorem przyciągają coraz więcej gości swoją bogatą ofertą i niesamowitym klimatem.

Plaża, słońce i ciepła woda to idealny pomysł na wakacje, zwłaszcza jeśli szukamy destynacji poza wielkim miastem, gdzie z radością można oddawać się porannej medytacji w ciszy i pieszym wędrówkom po leśnych szlakach.

Sukcesem do udanych wakacji jest wybór dobrego hotelu, który zapewni nam komfortowe warunki do wypoczynku dla całej rodziny.

Komfort i wygoda

Wizyta w hotelu to przede wszystkim wygodne łóżko, obsługa hotelowa i pyszne posiłki w hotelowej restauracji. Kiedy chcemy oderwać się od codziennych trosk i zapomnieć o nużących obowiązkach, wybór hotelu na nasz urlop to strzał w dziesiątkę.

Źródło: Hotel Olandia

Atrakcje hotelowe

Wakacje nad jeziorem to czas beztroskiej zabawy w wodzie, ognisk do późna i cieszenia się bliskością natury. I właśnie pobyt w hotelach położonych nad jeziorem nam to umożliwia. Oprócz dostępu do prywatnej hotelowej plaży, możemy także skorzystać z licznych atrakcji, takich jak wizyty w SPA, pobyt nad hotelowym basenem, jazda konna czy zwiedzanie okolicznych zabytków czy skansenów. Polska ma wiele sekretów do odkrycia i wiele niesamowitych jezior, które dają ukojenie w gorące dni, goszczą żeglarzy i pływaków oraz rybaków, a także stanowią świetną scenerię dla rodzinnych aktywności.

Co możemy robić nad jeziorem?

Jezioro daje nam dużo możliwości, a jednocześnie taki komfort, że na urlopie spotkamy nieco mniej turystów, niż w kurortach położonych nad morzem czy w górach. Polskie jeziora są piękne, bogate we florę i faunę. Lokalna kuchnia, w której królują potrawy z ryb, grzybów i innych, leśnych skarbów, sprawi, że zakochamy się w wakacjach blisko wody.

Nad jeziorem możemy wypożyczyć łódkę, żaglówkę czy kajaki. Zrelaksujemy się w ciepłe dni, zażywając kąpieli, a także grając w siatkówkę czy inne sporty na plaży. Dla innych świetną rozrywką będą kąpiele słoneczne na wygodnych leżakach z ulubioną książką. Każdy znajdzie idealne rozrywki dla siebie na urlopie nad wodą.

Wakacje blisko natury

Urlop to pora na reset i oderwanie się od tłoku i hałasu miasta. Zdecyduj się na wakacje nad polskim jeziorem i ciesz się z komfortu, jaki daje odpoczynek blisko natury.

Źródło: Hotel Olandia

A to ciekawe

Komputery dostaną drugie życie – trafią do szkół

W Powiatowym Urzędzie Pracy wymieniono sprzęt komputerowy. Ze środków starostwa powiatowego w Śremie zakupiono nowe urządzenia. Stare sprzęty jednak nie trafią na złom, ale...

Jednak będą posługiwać się paszportem covidowym

- Podczas wtorkowego spotkania, wspólnie uznaliśmy, że zależy nam przede wszystkim na bezpieczeństwie. Ustaliliśmy pewne zasady, które pozwolą nam aktywnie uczestniczyć w spotkaniach Klubu...

Doceniają swoją kobiecość

Projekt „Kobiecość To Ja” jest odpowiedzią na potrzeby kobiet z niepełnosprawnościami, które również pragną czuć się bezpiecznie i komfortowo. Uczestniczkami projektu są kobiety z...