24.7 C
Śrem
środa, 17 sierpnia, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
Strona głównaAktualnościNa sygnaleDiler zatrzymany ze sporą ilością narkotyków
- reklama -spot_img
- reklama -spot_img
- reklama -spot_imgspot_img
spot_img

Diler zatrzymany ze sporą ilością narkotyków

30-letni mieszkaniec gminy Zaniemyśl wpadł z woreczkami z marihuaną oraz pojemnikami wypełnionymi amfetaminą i tabletkami ecstasy. Mężczyzna zajmował się rozprowadzaniem narkotyków na terenie gminy Zaniemyśl i w okolicy.

Kryminalni ze Środy Wielkopolskiej od dłuższego czasu mieli na oku 30-latka, mieszkańca sąsiedniej gminy Zaniemyśl, który parał się nielegalnym procederem rozprowadzania narkotyków na terenie swojej gminy, jak i gmin ościennych.

Kiedy policja miała już wystarczająco dużo dowodów przeciwko 30-latkowi dokonali jego zatrzymania. Było to na terenie powiatu poznańskiego.

Podczas przeszukania jego auta, śledczy znaleźli sporo różnego rodzaju środków odurzających. Nie brakowało woreczków z marihuaną, pojemników z amfetaminą i tabletkami ecstasy. Ponadto funkcjonariusze zabezpieczyli przedmioty używane do przygotowywania porcji narkotyków do dalszej sprzedaży ­– przekazuje st. asp. Edyta Kwietniewska, oficer prasowa średzkiej komendy policji

Zatrzymany 30-latek trafił do policyjnego aresztu.

W trakcie policyjnych czynności okazało się, że samochód, którym poruszał się na co dzień mieszkaniec gminy Zaniemyśl również wydaje się podejrzany. Po sprawdzeniu pojazdu okazało się, że BMW miało nieprawidłowe tablice rejestracyjne oraz numer VIN. Samochód został zabezpieczony do dalszych czynności, a następnie zajęte na poczet przyszłej kary dla dilera.

Michał Czubak
Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

A to ciekawe