15.1 C
Śrem
poniedziałek, 20 września, 2021
Strona główna Aktualności Jutro w tych miejscowościach zabraknie prądu
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -

Jutro w tych miejscowościach zabraknie prądu

Część gminy Brodnica oraz gminy Śrem w najbliższych dniach pozbawiona będzie dopływu prądu. Enea Operator poinformował o planowym wyłączeniu dostaw.

Enea Operator, dostawca prądu dla większości mieszkańców powiatu śremskiego, z wyprzedzeniem poinformował o planowanych przerwach w dostawach energii elektrycznej dla obszaru gminy Brodnica oraz gminy Śrem.

Przerwy w dostawach energii elektrycznej zaplanowano na dni 7 oraz 11 września. Tego pierwszego dnia prądu zabraknie w miejscowości Sulejewo (1-3). Tam przerwa w dostawach elektryczności zaplanowana została na godziny 9-13.30.

Po raz kolejny prądu na terenie gminy Brodnica zabraknie 11 września. Tym razem w miejscowości Iłówiec (1-21). W tej miejscowości planowana przerwa w dostawach prądu ma mieć miejsce w godzinach 8-17.

Natomiast jeśli chodzi o gminę Śrem, to tego samego dnia, lecz w godzinach 8.30-14.30, prąd nie popłynie w Łęgu w posesjach oznaczonych numerami od 2 do 9.

Źródłofot. Pixabay
Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

A to ciekawe

Zrobili krok do mistrzostwa

Za nami trzeci weekend z Green Bike Ligą. Tym razem walkowerów było już dużo mniej, bo nie stawiły się jedynie Niesłabin i Kawcze. PUH Cynk...

Na crossie bez kasku. Nieprzytomny motocyklista w szpitalu

Około godziny 15.30 policja oraz pogotowie ratunkowe zostały powiadomione o wypadku na motocyklu typu cross. Doszło do niego w trudno dostępnym terenie za wałami...

QuaRunTina – trzecia wystawa prac Matyldy Lepieszy

Wystawę prac pod nazwą QuaRunTina, w znacznej części są to grafiki i rysunki piórkiem, będzie można oglądać w salach wystawowych naszej biblioteki do 1...