24.7 C
Śrem
środa, 17 sierpnia, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
Strona głównaKulturaNastrojowy amfiteatr
- reklama -spot_img
- reklama -spot_img
- reklama -spot_imgspot_img
spot_img

Nastrojowy amfiteatr

tak się bawią

W miniony piątek, 17 lipca na scenie muzealnego amfiteatru wystąpiła Siostra Braci Grimm oraz Tomasz Budzyński wraz z synem. Był to kolejny koncert z cyklu „Muza w Muzeum”.

- p1340272.jpg

Wieczór ten był wyjątkowo nastrojowy. Siostra Braci Grimm, która jako pierwsza pojawiła się na scenie wprowadziła słuchaczy w spokojną i refleksyjną atmosferę. Delikatny głos wokalistki Martyny Gibes oraz pięknie brzmiące ukulele, sprawiły, że publiczność po godzinnym koncercie domagała się więcej. Nie mogło zabraknąć występu bisowego.

- fot._2_-_budzynski.jpg

Podczas piątkowego wieczoru zagrał także Tomasz Budzyński, który znany jest z zespołów Siekiera, Armia, 2Tm2,3 oraz Rimabaud. Artysta nagrywa też solowe płyty i to właśnie te piosenki mogła usłyszeć śremska publiczność. Budzyńskiemu na scenie towarzyszył jego syn, który grał na gitarze. W przerwach pomiędzy utworami artysta snuł opowieści na temat historii ich powstania. Robił to w sposób humorystyczny. Jednak zawsze z głębszym przekazem życiowym i refleksją. Była piosenka o ukochanej babci Anieli, podróżach pociągiem oraz kawałek zadedykowany starości.

PrzezKama2
ŹródłoKama

A to ciekawe